Tak, ako každý človek má svoje srdce a cievnu sústavu, bez ktorej by nemohol žiť, tak aj elektrické zariadenia potrebujú centrálny riadiaci systém a rozvodnú sústavu elektrických káblov. Inteligentné elektroinštalácie sú takým ,,chirurgom", ktorý namiesto skalpelu a operačnej sály, používa k svojej práci elektrické zariadenia a káble.

Moje meno je Lukáš Lach a som freelancer v oblasti elektroinštalácií na slovenskom trhu. Tejto činnosti som sa začal venovať v roku 2006 a počas svojej praxe som získal nespočetné množstvo cenných skúseností. Moje služby zahŕňajú dodávku a priebežnú údržbu energeticky účinných systémov, inštaláciu inteligentných domácností a technológií v komerčných budovách, realizáciu rozvádzačov pre automatizáciu alebo komplexnú elektroinštaláciu v drevostavbách.

V roku 2014 som absolvoval školenie spoločnosti Loxone, ktorá sa špecializuje na smart riešenia pre inteligentné domácnosti a bývanie a stal som sa jej certifikovaným partnerom. Na začiatku roka 2016 som získal certifikát a do svojho portfólia som si pridal tiež partnerstvo so spoločnosťou Jablotron a.s. Vďaka tejto skúsenosti som rozšíril pole svojej pôsobnosti o kamerové systémy a zabezpečovanie objektov.

Inteligentné Elektroinštalácie úzko spolupracujú s radom klientov, vrátane nadnárodných spoločnosti, ale aj podnikateľmi a fyzickými osobami. Ak budete mať záujem alebo sa budete chcieť len na niečo opýtať, neváhajte ma kontaktovať.

 

 

 

Proces realizácie

Proces realizácie

 

Pravidlo 4+

  • Orientácia na zákazníka - zakladám si na individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi a navrhujem komplexné riešenia na základe jeho potrieb. Spolupráca je založená na dlhodobých vzťahoch.
  • Vysoká profesionalita a odbornosť - vďaka školeniam a certifikáciám, sa stále snažím rozširovať svoje portfólio a tým ponúkať stabilné a profesionálne služby.
  • Špičkové technológie - využívam najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, ktoré aplikujem priamo na mieru zákazníkom.
  • Dôveryhodnosť, stabilita - So spoločnosťami a ľuďmi na slovenskom trhu spolupracujem viac ako 10 rokov. Je za mnou vidieť veľmi kvalitne odvedenú prácu a spokojných zákazníkov.
 
loxone
VAŠA DOMÁCNOSŤ. LOXONE RIEŠENIE. NAŠE REALIZÁCIE. VŠETKO PRE JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE VAŠEJ DOMÁCNOSTI.
Váš obyčajný dom, kde ovládate každé zariadenie zvlášť a nešetríte eletrickú energiu.
Celý dom na dlani so smart ovládaním od Loxone, ktoré šetrí váš čas aj energiu!