Žiadne bývanie nie je natoľko šikovné, aby myslelo za nás. Ak však získa inteligentnú elektroinštaláciu, stane sa váš dom alebo byt nielen samostatným, ale zároveň úsporným. V takomto prípade dokáže šetriť energiu a tým aj vaše peniaze.

Žiadne bývanie nie je natoľko šikovné, aby myslelo za nás. Ak však získa inteligentnú elektroinštaláciu, stane sa váš dom alebo byt nielen samostatným, ale zároveň úsporným. V takomto prípade dokáže šetriť energiu a tým aj vaše peniaze.

Vďaka implementácii chytrej elektroinštalácie sa vaša domácnosť stane komfortnou a spríjemní vám život. Hlavnou prednosťou týchto systémov je jednoduché ovládanie cez centrálny panel, mobilný telefón alebo internetové rozhranie. Vaše spotrebiče, ale aj vykurovanie a zabezpečenie budete mať stále pod kontrolou, nech už budete kdekoľvek.

 

Zábava

Milujete hudbu? Tak nech je súčasťou vášho domova.

Či už ide o organizovanie párty, varenie niečoho dobrého v kuchyni, alebo jednoducho počúvanie vášho obľúbeného albumu, teraz môže každý člen rodiny počúvať to, čo si praje a kedy chce. V každej miestnosti môžete spustiť akýkoľvek hudobný zdroj, streamovaciu službu alebo rozhlasové stanice a to jednoduchým dotykom vášho inteligentného telefónu.

 

Zabezpečenie a prístup

Bezpečnosť na prvom mieste!

Bezpečnosť na prvom mieste!

Integrované systémy vnútorného zabezpečenia dokážu ihneď rozpoznať hrozbu a veľmi rýchlo vás na ňu upozorniť. Vďaka mnohým bezpečnostným snímačom možno monitorovať takmer všetko a to v celej vašej domácnosti.

  • Bojíte sa požiaru? Implementujeme vám senzor dymu.
  • Ste na dovolenke a máte obavu z vykradnutia? Pridáme vášmu bývaniu snímače všetkých okien a vonkajších dverí.
  • Chcete vedieť, čo sa deje na vašej záhrade? Pomocou kamerového systému možno obraz presmerovať a vy si všetko obhliadnete v telefóne alebo na internete.

Inteligentná elektroinštalácia všetko zaznamenáva a odošle vám správu na váš chytrý telefón. Vy tak budete mať celú domácnosť pod kontrolou a tým aj v bezpečí.

Je niekto pri dverách?

S domácim komunikačným systémom budete vždy vedieť, kto k vám práve prišiel. Nikdy nebolo jednoduchšie pustiť hostí do svojho domova. Nastavíte si automatické presmerovanie "hlasového hovoru", takže keď budete relaxovať pri bazéne môžete otvoriť a privítať svojich hostí. Stačí stlačiť tlačidlo v aplikácii vášho telefónu, uvoľniť prednú bránu a dokonca odomknúť vchodové dvere.

 

Smart osvetlenie

Smart osvetlenie

Kompletné ovládanie alebo perfektné načasovanie?

V súčasnej dobe je možné podľa úrovne kontroly, ktorú má majiteľ domu k dispozícii, zmeniť spôsob, akým váš domov využíva energiu. Inteligentné domy môžu aktívne sledovať spotrebu energie a ušetriť tak peniaze. Užívateľ môže napríklad využiť funkciu vypnutia všetkých svetiel jedným tlačidlom.

S vaším smart osvetlením je možné nastaviť stmievanie na požadovanú úroveň, ale tiež rôzne svetelné scény pre každú príležitosť. Navodíte tak napríklad lepšiu rodinou atmosféru. Všetko je navzájom kompatibilné a možno kontrolovať rôzne druhy zdrojov svetla, vrátane RGB pásikov a LED žiaroviek.

 

Regulácia teploty

Regulácia teploty

Riadiť teplo v každej miestnosti zvlášť ???

S inteligentným domom máte na dlani všetko. Pre reguláciu tepla je každý prvok vašej sústavy vybavený integrovaným teplotným senzorom a posiela informácie o teplote do centrálnej jednotky. Nastavenie teploty je možné cez aplikáciu, termostat alebo ovládacie dotykové jednotky. Vo vašom dome či byte tak máte možnosť riadiť elektrické aj vodovodné systémy vykurovania, klimatizáciu alebo tepelné čerpadlo.

 

Komunikácia a prenos dát

Využite digitálnu dobu a získajte spojenie s plnou konektivitou. Cieľom inteligentnej domácnosti je prepojiť celú rodinu. Získate tak ľahko prístup k internetu, súborom, hudobným a filmovým nahrávkam alebo zvýšite produktivitu pri práci z domu.

Srdcom inteligentnej domácnosti bude bezdrôtové WIFI prepojenie cez všetky zariadenia. Váš systém v bývaní získa rýchly prenos dát vrátane toho, že vám na všetko bude stačiť len jeden ovládač. Zostane tak čas pre vašu zábavu a domáce životný štýl.

 

Ak sa rozhodnete pre akúkoľvek alternatívu z našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme a so všetkým poradíme.

 

 
loxone
VAŠA DOMÁCNOSŤ. LOXONE RIEŠENIE. NAŠE REALIZÁCIE. VŠETKO PRE JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE VAŠEJ DOMÁCNOSTI.
Váš obyčajný dom, kde ovládate každé zariadenie zvlášť a nešetríte eletrickú energiu.
Celý dom na dlani so smart ovládaním od Loxone, ktoré šetrí váš čas aj energiu!