Určite máte so svojím bytom, domom či priemyselným objektom dosť práce a preto prenechajte starosti s elektroinštaláciou na nás.

V dnešnej dobe sa žiadny objekt nezaobíde bez elektroinštalácie.

Elektroinštalácia drevostavieb

Určite máte so svojím bytom, domom či priemyselným objektom dosť práce a preto prenechajte starosti s elektroinštaláciou na nás.

V dnešnej dobe sa žiadny objekt nezaobíde bez elektroinštalácie. Či už je to priemyselná budova, ktorú potrebujete vybaviť kamerovým systémom, alebo dátovou sieťou. Tak aj vo vlastnom domove je potrebná elektroinštalácia. Avšak toto nie je len tak nejaká práca pre domácich majstrov, ale je to práca pre odborníkov. Umiestnenie elektroinštalácie je lepšie a hlavne bezpečnejšie prenechať nám odborníkom. Ide predsa o váš majetok a o vaše bezpečie. A do toho sa vždy oplatí investovať.

Som živnostník a preto sa každej zákazke môžem venovať individuálne s plným nasadením a na svojich projektoch pracujem precízne a zodpovedne.

Zameriavam sa na elektroinštaláciu:

  • Rodinných domov a bytov
  • Priemyselných budov
  • Dreveníc a drevostavieb
  • Zabezpečovacích systémov
  • Kamerových systémov
  • Štruktúrovanej kabeláže

Čo všetko vďaka našej spolupráci získate?

  • Elektroinštalácia bez starostí: všetko zariadim
  • Bezpečie: vymeníme zastaranú elektroinštaláciu za novú
  • Estetika: už nebudete musieť pozerať na nevzhľadné steny, z ktorých trčia lišty či dokonca nejaký ten kábel. Všetko zabudujeme do steny.

Uvažujete o rekonštrukcii alebo realizácii novej elektroinštalácie?

Kontaktujte nás. Osobne prídeme na vopred dohodnutú schôdzku a skonzultujeme s Vami stav vašej elektroinštalácie. Rovno vypracujeme plán na opravu, či novú elektroinštaláciu podľa vašich možností a predstáv.

Po kúpe staršieho domu alebo kancelárie je potrebné si zistiť, v akom stave sa objekt nachádza a či má platnú revíziu aj elektroinštaláciu. Vďaka spolupráci s nami pre Vás všetko zabezpečíme a predídete tak možným problémom či škodám na vašom majetku.

Zabezpečovacie zariadenie:

Aj k vášmu bezpečiu je potrebné mať kvalitnú elektroinštaláciu. Vykonávam kompletnú dodávku, montáž a inštaláciu zabezpečovacích či kamerových systémov. Dodávame kvalitné a preverené systémy od spoločnosti Jablotron.

 

 

Ak sa rozhodnete pre akúkoľvek alternatívu z našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme a so všetkým poradíme.

 

 
loxone
VAŠA DOMÁCNOSŤ. LOXONE RIEŠENIE. NAŠE REALIZÁCIE. VŠETKO PRE JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE VAŠEJ DOMÁCNOSTI.
Váš obyčajný dom, kde ovládate každé zariadenie zvlášť a nešetríte eletrickú energiu.
Celý dom na dlani so smart ovládaním od Loxone, ktoré šetrí váš čas aj energiu!